Balçova Araç Kaplama

Balçova Araç Kaplama

Arabasının rengini beğenmeyenler, farklı bir arayış içerisinde olanlar ya da aracının renginden sıkılanlar için renklere olan zorunluluğu ortadan kaldırıcı yöntem, Araç Kaplama Sistemleri ile aracınızın hayalinizdeki renge veya renklere dönüşmesini sağlıyoruz. NGZ Garage Balçova Araç Kaplama sayesinde aracınızı boyamak zorunda kalmıyorsunuz. Hatta isteğinize bağlı olarak aracınızın istediğiniz yerlerini parça bazlı renk değişimleriyle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. NGZ Garage Balçova Araç Kaplama, aracınızı hayalinizdeki renge ve desenlere göre dizayn etmektedir.

NGZ Garage Balçova Araç Kaplama sayesinde zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla, hem özel hem de farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunu yaparken birçok avantaja da aynı zamanda sahip olabilirsiniz. Bu yöntem aracınızın boyasını korurken, yeniden boyama ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. NGZ Garage Balçova Araç Kaplama ile çiziklerin görünürlüğü azalırken aynı zamanda dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Üstelik yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile yıkanabilir ayrıca pasta ve cila yapılabilmektedir. Aracınızın temizlenmesi de rahatlıkla yapılacaktır. Zift ve benzeri maddeler artık leke olmaktan çıkacaktır. (Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

Bu konudaki uzmanlığı ile NGZ Garage Balçova Araç Kaplama uygulamasını özenle hazırladığı işyerimizde yapmaktadır.

NGZ Garage Araç Kaplama ile araçlarında yenilik ve değişiklik isteyen kişiler için Bayındır Araç Kaplama ile de siz değerli müşterilerimiz için buradayız...

Çeşitlerimiz :

  • Chrome Araç Kaplama
  • Mat Araç Kaplama
  • Satin Araç Kaplama
  • Metalik Araç Kaplama
  • Kamuflaj Araç Kaplama
  • Velvet (Kadife) Araç Kaplama