Bergama Car Wrapping

Bergama Car Wrapping

Arabasının rengini beğenmeyenler, farklı bir arayış içerisinde olanlar ya da aracının renginden sıkılanlar için renklere olan zorunluluğu ortadan kaldırıcı yöntem, Car Wrapping Sistemleri ile aracınızın hayalinizdeki renge veya renklere dönüşmesini sağlıyoruz. NGZ Garage Bergama Car Wrapping sayesinde aracınızı boyamak zorunda kalmıyorsunuz. Hatta isteğinize bağlı olarak aracınızın istediğiniz yerlerini parça bazlı renk değişimleriyle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. NGZ Garage Bergama Car Wrapping, aracınızı hayalinizdeki renge ve desenlere göre dizayn etmektedir.

NGZ Garage Bergama Car Wrapping sayesinde zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla, hem özel hem de farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunu yaparken birçok avantaja da aynı zamanda sahip olabilirsiniz. Bu yöntem aracınızın boyasını korurken, yeniden boyama ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. NGZ Garage Bergama Car Wrapping ile çiziklerin görünürlüğü azalırken aynı zamanda dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Üstelik yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile yıkanabilir ayrıca pasta ve cila yapılabilmektedir. Aracınızın temizlenmesi de rahatlıkla yapılacaktır. Zift ve benzeri maddeler artık leke olmaktan çıkacaktır. (Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

Bu konudaki uzmanlığı ile NGZ Garage Bergama Car Wrapping uygulamasını özenle hazırladığı işyerimizde yapmaktadır.

NGZ Garage Car Wrapping ile araçlarında yenilik ve değişiklik isteyen kişiler için Beydağ Car Wrapping ile de siz değerli müşterilerimiz için buradayız...

Çeşitlerimiz :

  • Chrome Araç Kaplama
  • Mat Araç Kaplama
  • Satin Araç Kaplama
  • Metalik Araç Kaplama
  • Kamuflaj Araç Kaplama
  • Velvet (Kadife) Araç Kaplama