Facebook instagram Google 05309454200

İzmir Araç Kaplama Merkezi

Body Kit

İzmir Body Kit

Araçlar için görünüşün kaliteli hale getirilmesini sağlayacak özel kitler oluşturuluyor. Aracınızın markasına ve modeline bağlı olarak yapacağınız düzenlemeler, çok şık bir görünüme ulaşılmasını sağlar. Özellikle ön ve yan bölümlerdeki eklentiler sayesinde Audi, Alfa Romeo, BMW gibi pek çok markanın araçları için kitlerden yararlanılabiliyor. Hem ön bölge için hem de aracın body kit kullanılabilecek diğer bölgeleri için özel detaylara yer verilir.

Body Kit Nedir?

İstenen renk ve araca tam olarak uyacak, herhangi bir kullanım problemi yaratmayacak kit çeşitleri üretiliyor. Egzoz bölümünden aracın tekerlek çevresindeki alanlara kadar eklentiler aracılığıyla daha kaliteli bir hale gelmesi desteklenir. Body kit kullanımı için mutlaka aracın modeline göre satın alınmış olması gerekir.


Cam Filmi

Cam filmi, aracın her camı için özel olarak yerleştirilebilecek, dışarıdan içeriyi görmeyi engelleyen bir üründür. Koyu tonlarda ve yansıtmalı özelliğe sahip olması sayesinde, içeriden bakıldığında dışarısı net bir şekilde görülecektir. Aracın içini karartmaması için gerekli düzenlemeler yapılmış ve ön ile arka cam da dâhil olmak üzere tüm camlarda kullanılabilecek hale gelmesi sağlanmıştır. Karşıdan gelen şoförlerin yansıma nedeniyle gözünü almasını engelleyecek, sadece dışarıdan içerinin görünmemesini sağlayacak bir ürün olarak tasarlandı.

Cam Filmi Nasıl Yapıştırılır?

Hem camın deforme olmasını önleyen hem de camın açma kapama sürecinde hiçbir zarar görmeden kullanılabileceği yapıya sahiptir. Her araç sahibi tarafından rahatlıkla takılabilecek cam filmi ile özelliklerinden her zaman için yararlanılmaya devam edilebiliyor.

İzmir Cam Filmi

Chip Tuning

İzmir Chip Tuning

Araç Yazılımı

Aracın motor işletim sistemini oluşturma ve özel olarak düzenlemeler yapma, sürüş konforunun ve motor yapısının daha avantajlı olmasını sağlar. Aracın motoruyla ilgili değerlerinin net olarak kontrol altında tutulabilmesi, daha güçlü bir hale getirilmesi için özel olarak araç yazılımı kullanılmalıdır. Ancak bu sayede aracın tam performansını elde edebilir, motorda hiçbir zorlanmayla karşılaşmadan tam güçlü çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Araç Yazılımı ve Motor Gücü Neden Önemlidir?

Hararet, zorlanma gibi durumların önüne geçilerek, daha ekonomik veya daha güçlü bir araç haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Motor değerlerinin belirli aralıklarla veriler halinde size bildirilecek olması, istendiği takdirde maksimum güce daha kolay bir şekilde araç yazılımı aracılığıyla çıkılmasını sağlar.

 


Araç Kaplama

Car Wrapping

Aracın çok daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan kaplama işlemleriyle birlikte, araç sahiplerinin istedikleri renklere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Siyah, kırmızı, mavi gibi pek çok farklı renge sahip olan folyo özelliklerinde boyutlar üzerinden sipariş verilebiliyor. Araç kaplama için uygun folyolar sayesinde tüm araç modellerinde kaplama işlemleri yapılabilir.

Araç Kaplama Folyosu

Alışveriş yapılacak olan folyo özelliklerine bağlı olarak 100 cm x 100 cm veya daha farklı boyutlarda olan kaplama boyutlarına göre folyo temin edilebilir. Aracın özel olarak far ve kapı gibi bölgelerine uygun şekilde kesme ve yapıştırma işlemleri yapılıyor. Pürüzsüz olan faaliyetler doğrultusunda araç kaplama teknikleri her renk folyo için aynı şekilde gerçekleştiriliyor.

İzmir Araç Kaplamaİşimizi Seviyoruz

Araçlarla uğraşmak bizim için bir iş değil tamamen hobi olmasından dolayı tüm müşterilerimizin araçlarını büyük titizlikle ilgileniyoruz.

Araçları Renklendiriyoruz

Aracınız hangi marka hangi model olursa olsun, istediğiniz renk veya tasarıma aracınızı kaplıyoruz.

Araçları Güçlendiriyoruz

Tüm araçlara en kaliteli en iyi performans ve yakıt tasarrufu sağlayacak yazılımlar yüklüyoruz. izmir araç kaplama hizmetinde kaliteyi ön planda tutuyoruz

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib