Facebook instagram Google 05309454200
izmir araba kaplama

İzmir Tire Araç Kaplama


İzmir'in En Kaliteli Araç Kaplama Merkezi NGZ Garage'a Hoşgeldiniz.Araç Kaplama Nedir? Neden Yapılır?

İkinci el bir araç aldınız ve renginden memnun değilsiniz veya sıfır araç almak istiyorsunuz ama beğendiğiniz renk araba bulamıyor musunuz? Yaklaşık 10 yıl önce ortaya çıkan folyo araç kaplama sayesinde bu sorunları tamamen aşabiliyorsunuz. İzmir Tire Araç Kaplama ile sınırsız renk ve desenden oluşan seçeneklerimiz sayesinde düşüncenizi aracınıza yansıtıyoruz.

Hangi Araçlara Kaplama Yapılır?

İzmir Tire Araç Kaplama, genellikle tüm araçlara yapılabilmekle beraber şu hususlar çok önemlidir: Arabanızın kendi boyası dışında üzerinde boya olmaması ve aracınızın yaşının 10 seneyi geçmemesi zorunluluktur.

İzmir Tire Araç Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Aracınızın boyutları ve istediğiniz renk ve desene göre maliyeti ortaya çıkmaktadır. Ortalama bir fiyat vermek mümkün değildir. Bizi arayarak aracınızın marka modelini ve aklınızdaki tasarımı, rengi iletirseniz size fiyat bilgisini anında verebiliriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İzmir Tire Araç Kaplama dışında cam filmi, body kit, araç yazılımı yapmaktayız. İşyerimizi ziyaret etmenizi ve birlikte nelere yapabileceğimizi konuşmak için sabırsızlanıyoruz. İzmir'de araç kaplamayı özenle, kaliteli ve sorunsuz yapmak için en doğru ekibi bünyemizde bulundurmaktayız.

İzmir Tire Araç Kaplamaaraç kaplama izmir

Araç Kaplama Bizim İşimiz

Araçlarla uğraşmak bizim için bir iş değil tamamen hobi olmasından dolayı tüm müşterilerimizin araçlarını kaplarken büyük titizlikle çalışıyoruz.

izmir body kit

Araçları Renklendiriyoruz

Aracınız hangi marka hangi model olursa olsun, istediğiniz renk veya tasarıma dönüştürüyoruz.

izmir car wrapping

Araçları Yeniliyoruz

Araç kaplama, body kit, cam filmi ve araç yazılımı işlemleri sonrası aracınıza yeniden aşık olmanızı sağlıyoruz.

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib