Facebook instagram Google 05309454200
izmir araba kaplama


Karşıyaka İzmir'de Araç Kaplama konusunda öncü firmayız.

Araçlarda cam filmi uygulaması sıklıkla görülmektedir. Kullanılma nedenleri oldukça farklılık göstermekte ve yararları da oldukça fazla olmaktadır. Araç içinde camlarda film uygulaması geçtiğimiz zamanlarda yasaklanmıştı ancak son dönemde tekrar bir güncelleme ile yasak kaldırıldı ve muayenelerde bu araçlar geçebilmektedir. Yollarda yer alan araçların oldukça fazla bir kısmında cam filmi bulunmaktadır. Bu filmler numaralarına göre farklılık göstermekte ve numarası büyüdükçe ışık geçirgenliği de azalmaktadır.

Cam filmi yararları nelerdir?

Cam Filmini bazıları gereksiz görse de yararı oldukça fazla olmaktadır. Öncelikle araç içini kişiye özel kılmaktadır ve dışarıdan çok gözükmediği için daha rahat davranılabilmektedir. Bu bazıları için yarar gibi görünmese de aslında oldukça iyi bir ayrıntıdır. Öte yandan bir kaza anında cam parçalarının içeriye dağılmasını engeller ve güneşin zararlı ışınlarından korur. Arabaya cam filmi yapmak isteyenler özellikle güneş konusundan rahatsız olanlardır. Cam filmi olmayan araçlarda, sıcak yaz günlerinde seyahat etmek oldukça zor olabilmektedir. Araç içerisinde ısı ve güneşin zararlı ışınları böylelikle çok daha fazla hissedilmektedir. Bunun önüne geçmek için insanlar bu şekilde uygulama yaptırmaktadır. İzmir Karşıyaka Araç Kaplama - Cam Filmi firması olarak sizlere ne kaliteli işçiliği sunmaktayız.

Kaza anlarında araçta bulunan camların patlama riski oldukça fazladır. Kazanın şiddetine göre değişse de orta şiddetli önden veya yandan bir kazada genellikle camlar bu şekilde kırılırlar. Şiddetin etkisi ile patlayan cam parçalarının içerideki kişilere zarar verme olasılığı oldukça yüksektir. Ancak cam filmi bulunan araçlarda camlar kırıldığında bu şekilde dağılmalar, cam filmi tarafından engellenmektedir. İzmir Karşıyaka Araç Kaplama - Cam Filmi firması olarak sizlerin can güvenliğine çok önem vermekteyiz.

Karşıyaka İzmir'de Araç kaplama nerede yapılır?

Araç kaplamanın arabaya zararı olmamaktadır. Hatta arabanın boyasını güneşin ve dış etkenlerin zararlarına karşı oldukça iyi bir şekilde korumaktadır. Bu da arabayı kaplandığı ilk günkü gibi taze ve güzel tutmaktadır.Karşıyaka İzmir Araç Kaplama firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Karşıyaka İzmir Araç Kaplama merkezi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Karşıyaka İzmir Araç Kaplamaaraç kaplama izmir

Araç Kaplama Bizim İşimiz

Araçlarla uğraşmak bizim için bir iş değil tamamen hobi olmasından dolayı tüm müşterilerimizin araçlarını kaplarken büyük titizlikle çalışıyoruz.

izmir body kit

Araçları Renklendiriyoruz

Aracınız hangi marka hangi model olursa olsun, istediğiniz renk veya tasarıma dönüştürüyoruz.

izmir car wrapping

Araçları Yeniliyoruz

Araç kaplama, body kit, cam filmi ve araç yazılımı işlemleri sonrası aracınıza yeniden aşık olmanızı sağlıyoruz.

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib