Facebook instagram Google 05309454200
izmir araba kaplama


Seferihisar İzmir'de Araç Kaplama konusunda öncü firmayız.

Araç kaplama işlemi folyolar ile yapılmaktadır. Tabi piyasada bunun için tercih edilebilecek kaliteli ve kalitesiz birçok farklı markalarda folyolar bulunmaktadır. Bu folyoların kalitesi solma, çizilme ve güneşe karşı dayanıklı olması gibi konularda önemli rol oynamaktadır.

Araç kaplama nasıl yapılır?

Araç kaplama işlemi sıcak hava tabancası ve ufak tefek kesme biçme, yapıştırma araçları ile yapılmaktadır. Bu işlemlerde aracın sökülebilen plastik aksamları sökülmekte ve araç kaporta aksamı çıplak olarak bırakılmaktadır. Öncelikle araç komple temizlenerek pasta, cila ve demir tozu temizliği bu şekilde yapılmalıdır. Kaplamadan önce temizlik işlemi, kaplamanın sağlıklı ve kusursuz olabilmesi için son derece önemli olmaktadır. Bu aşamadan sonra sıcak hava tabancası ile folyo yumuşatılarak daha iyi yapıştırılmakta ve eğimli hatlara bu şekilde Seferihisar İzmir Araç Kaplama kusursuz olarak uygulanabilmektedir.

Seferihisar İzmir'de Araç kaplama nerede yapılır?

Araç kaplamanın arabaya zararı olmamaktadır. Hatta arabanın boyasını güneşin ve dış etkenlerin zararlarına karşı oldukça iyi bir şekilde korumaktadır. Bu da arabayı kaplandığı ilk günkü gibi taze ve güzel tutmaktadır.Seferihisar İzmir olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Seferihisar İzmir Araç Kaplama merkezi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Seferihisar İzmir Araç Kaplamaaraç kaplama izmir

Araç Kaplama Bizim İşimiz

Araçlarla uğraşmak bizim için bir iş değil tamamen hobi olmasından dolayı tüm müşterilerimizin araçlarını kaplarken büyük titizlikle çalışıyoruz.

izmir body kit

Araçları Renklendiriyoruz

Aracınız hangi marka hangi model olursa olsun, istediğiniz renk veya tasarıma dönüştürüyoruz.

izmir car wrapping

Araçları Yeniliyoruz

Araç kaplama, body kit, cam filmi ve araç yazılımı işlemleri sonrası aracınıza yeniden aşık olmanızı sağlıyoruz.

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib