Projelerimiz

Aracınızın renginden sıkıldıysanız veya aracınızı daha sportif görünüme dönüştümeyi mi düşünüyorsunuz?

O halde doğru adrestesiniz. Hemen bizi arayın araç kaplama fiyatlarımızı veya body kit dönüşüm fiyatlarımızı anında öğrenin.

Sınırsız renk çeşidi ile aklınızdaki dönüşüm projesini hayata geçirelim.

İzmir Bornova da bulunan merkezimize gelmeden randevu alarak sadece size özel gün ayırabiliriz. Tüm işlemlerinizi aynı gün yapabiliriz.

Hizmetlerimiz sadece izmirde bulunan müşterilerimizi kapsamamaktadır. Tüm Türkiye'den bize ulaşabilir fikir alabilirsiniz. Yapılacak tüm işlemlerde size yardımcı olabiliriz.

Sadece araç kaplama (car wrapping) veya body kit dönüşümü yapmıyoruz. Ayrıca araç yazılımı yani chip tuning işlemleride yaparak aracınıza ekstra güç ve yakıt tasarrufu gerçekleştiriyoruz.
işyerimizde tüm kaliteli ithal cam filmlerini işyerimizde bulabilirsiniz. UV özellikli olanlarda elimizde her daim mevcut bulunmaktadır.
Aşağıda tamamlanmış projelerimizden bir kısmını görebilir sizide projeler galerimize eklemekten gurur ve onur duyarız.

Araç yazılımı, uzun zamandır araçları güçlendirmek ve daha hızlı bir şekilde kendisini toparlaması için beyine yüklenen bir tür sistemdir. Birçok marka ve model araçlarda bu tarz yazılımlar kullanılabilmektedir. Ancak atmosferik araçlarda çok verim alınamazken, turbo ve dizel araçlarda vermiş oldukları ekstra HP ve tork gücü oldukça tatminkâr olabilmektedir. Bazı model atmosferik araçlarda, yokuşlardaki hantallığı ve kalkışlardaki yavaşlığı da yok ederek, arabayı daha canlı bir hale getirebilmektedir.

Araç yazılımı (chip tuning) uygulaması yapan yerler bu işlemi oldukça kısa bir sürede gerçekleştirmektedir. Araç yazılımının normal şartlarda herhangi bir zararı yoktur. Kaliteli ve testlerden geçirilerek uygulanan yazılımlar yakıtı arttırmazlar ve daha çok yakıtlarda azda olsa düşüşlere neden olurlar. Bir araca ne kadar beygir gücü ve tork kazandırdığı konusunda net bilgi vermek ne yazık ki imkânsızdır. Arabadan arabaya yazılım ile elde edilen farklılıklar değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler turbo ve dizel araçlarda oldukça fazla olabilmektedir. Ancak atmosferik motorlu araçlarda pekte etki beklemek hayal kırıklığına uğratabilir. Araç yazılım hakkında bilinen bazı yanlışlar bulunuyor. Öncelikle yazılımlar araçların elde ettiği son hızı genellikle etkilemezler. Asıl amaçları son hızlara daha çabuk ulaşmalarıdır. Özellikle yarışlarda kullanılan yazılımlar çok profesyonel olmaktadır. Sıradan aile araçlarına da uygulanmaktadır. Bu araçlarda ise daha çok hantallığı ortadan kaldırmak, yokuşlarda daha güzel verim almak için tercih edilmektedir.